ÖVRIGT / Diverse / Sarkofag 9344397
*
nr 934 4397
Sarkofag
Miniatyr, 1800-tal, längd: 17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:27:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/1 22:57:26
1
600 kr
11/1 06:21:53
2
700 kr
11/1 11:54:52
3
800 kr
11/1 21:56:20
4
1.100 kr
12/1 09:29:58
1
1.300 kr
12/1 15:58:13
3
1.600 kr
12/1 18:11:09
4
2.600 kr
12/1 18:17:22
3
2.000 kr
12/1 18:17:22
4
2.200 kr (Budbetjänt)
12/1 18:18:10
3
2.400 kr
12/1 18:18:10
4
2.600 kr (Budbetjänt)
12/1 18:22:11
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: miniatyr sarkofag
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53
-
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58
*
Sarkofag
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4397
Sarkofag
Miniatyr, 1800-tal, längd: 17
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/1 22:57:26 | 1 | 600 kr |
11/1 06:21:53 | 2 | 700 kr |
11/1 11:54:52 | 3 | 800 kr |
11/1 21:56:20 | 4 | 1.100 kr |
12/1 09:29:58 | 1 | 1.300 kr |
12/1 15:58:13 | 3 | 1.600 kr |
12/1 18:11:09 | 4 | 2.600 kr |
12/1 18:17:22 | 3 | 2.000 kr |
12/1 18:17:22 | 4 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
12/1 18:18:10 | 3 | 2.400 kr |
12/1 18:18:10 | 4 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
12/1 18:22:11 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: miniatyr sarkofag
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 18:21 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:53 -
5250 Masker
3 st, Afrikana. Höjd: 22-30 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:27
-
5256 Sameknivar
2 st, Signerade Längd: 23-24 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
6 maj kl 19:58